Hakkımızda

SMG Yayıncılık

SMG Yayıncılık, okul öncesi eğitimde yayıncılık alanında diğer yayınevlerine liderlik yapan bir kuruluştur.

Firmamızın pazarda bu kadar büyük bir paya sahip olmasının nedeni, yayın kalitemizi kuruluşumuz olan 2000 yılından beri korumamızdır. Biz SMG Yayıncılık olarak okul öncesi dönemin insan hayatında ne kadar önemli bir zaman dilimi olduğunun farkındayız. Çocuklarımız geleceğimizdir, okul öncesi dönem ise eğitimin temelidir. Bu sebeple her zaman işimizi büyük titizlikle yaptık. Hem ürünlerimizin içeriğinde, hem de fiziksel özelliklerinde en kalitelisi ve en mükemmelini yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Türkiye’de SMG Yayıncılık olarak sevgi ve güven duyulan bir firma olmakla gurur duyuyoruz. Hedefimiz bu çizgimizi ve prestijimizi güçlü kadromuz ve ürünlerimizle daima sürdürmektedir.

Genç bir firma olmasına rağmen, ürün portföyünü sürekli geliştiriyor olması ve alanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürün çıkartıyor olması firmamızın, eğitimciler ve veliler tarafından beğenilmesini sağlamaktır.

Misyonumuz ;

3–6 yaş grubu çocuklarımızın eğitimlerinin temelinin atılmasında etkin olmak.
Araştırmacı, problem çözebilen, girişimci, analiz yapabilen, kendi kararlarını verebilen, kendini geliştirebilen, toplumla ve diğer kişilerle sağlıklı iletişim kurabilen bireyler yetişmesine katkıda bulunmak için eğitim materyalleri hazırlamak.
Yeni eğitim, sistem ve programlarını takip ederek alana sürekli yenilikler katmak.
Kaliteli ve istenilen düzeyde yayınlar hazırlamak.
Kaliteli ve istenilen düzeyde yayınlarla, bu alanda hizmet veren diğer yayınevlerine de örnek teşkil etmek.
Türkiye genelinde 3–6 yaş grubu çocuklarımıza eğitim veren öğretmenlerimize ve bu yaş grubu çocuklarımıza; yayınlarımızla, eğitim materyallerimizle ve eğitim seminerlerimizle ulaşmak.
Türkiye genelinde 3–6 yaş Okul Öncesi dönemdeki çocuklarımıza ulaşmak amacı ile kurduğumuz sistemli, kaliteli ve eğitimli bayi ağımızı genişletmek.
Vizyonumuz ;

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının yoktan var ederek kurduğu, çocuklarımızdan bize emanet olan Türkiye Cumhuriyetini, gerçek sahiplerine teslim ederken; çağı yakalamış, geleceğinden endişe duymayan yeni nesillerin eğitimine katkı sağlamak amacıyla kurulmuş bir yayıneviyiz.
Türk Milli Eğitim amaç ve ilkelerine sonuna kadar bağlı kalmaktayız.
Misyonumuza uygun kitaplar ve eğitim materyalleri hazırlayarak toplum hizmetine sunmaktayız.
Okul Öncesi Eğitiminde bilimsel ilkelere uyan, üzerindeki sorumluluk duygusunun bilincinde, dürüst, sorgulayan, soran, araştıran ve yenilikçi bir yayıneviyiz.
Yayınlarımızda bilimsel hatalar yapmamak için AR-GE departmanımızı sürekli yeniliyor ve genişletiyoruz.
Yayınlarımızda çağı yakalamak adına; dünün yöntemlerini değil, yarının yöntemlerini kullanarak, okul öncesi alanda çalışan yayınevi olma bilinciyle, üzerimize düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz.
Araştırmacı, problem çözebilen, girişimci, analiz yapabilen, kendi kararlarını verebilen, kendini geliştirebilen, toplumla ve diğer kişilerle sağlıklı iletişim kurabilen bireyler yetişmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.